Si te Beni Porosine

Step 1

Hapi 1

Na Telefononi

Step 2

Hapi 2

Ne do te vijme tek ju

Step 3

Hapi 3

Berja e Projektit

Step 4

Hapi 4

Puna e Perfunduar

Nje tende Nacionale

 

Pse te na zgjidhni.....

 • 100% Besueshmeri

  Me te Miret!

  Kjo eshte motoja jone, ne jemi ekspert ne fushen e prodhim-montimit te Tendave te llojeve te ndryshme ne te gjithe Republiken e Shqiperise.

  Produktet

  Shperndajme te gjitha llojet e produkteve kudo qe juve jeni. .

 • Vijme aty ku juve jeni

  Jemi tek ju

  Mjafton nje telefonate dhe neve jemi tek ju.

  Portali

  Shikoni portalin tone - keshtu do te kuptoni se sa afer jemi me ju :)

 • Strategjite me te mira te blerjes

  Sa te ndryshem jemi?

  Keshilluesit tane do tju japin zgjedhjet e duhura ne baze te asaj qe ju kerkoni.Shenoni se neve mund dhe te bejme projkete me nje plan te mirfillte per ju.

  Te gjitha ne nje

  Po, ne i disponojme te gjitha- Konstruksione druri&metalike,tenda ballkonesh, pergola etj....!

 • Me shume se 15 vjet ne Biznes

  Ne punojme me Tenda Dielli per me shume se 15 vjet dhe te jemi te sinqerte kjo esht ajo qe na pelqen me shume te bejme...te shofesh njerzit qe buzeqeshin kur nje pune mbaron na ben te jemi dhe me te sigurt edhe me lumtur !

  100% Profesionist

  Kemi marrë pjesë në panaire të shumta Brenda dhe Jashte vendit si (Panairi I Bolonjës, Panairi I Shtutgardit, Athinë, Turqi) duke u njohur atje me të rejat më të fundit të tendave dhe duke I aplikuar këto në produktet e firmës tonë..

 • 1

no comment ...

Foto Galeri tek Vodafoni

Pergol e ores se fundit

Tenda Kasetine

6 Hapa per nje zgjedhje me te mire

Modeli

Materiali

Pershtatshmeria

Organic Food

Cilesia

Korrektesia

Reciprokriteti

Tenda Dielli Tushi

Numrat e Kontakteve

Piglet

Ku Gjendemi.

Me te rejat e Blogut tone

Ata qe kerkojne Tenda per Lokale,Bare 30%

Ata qe kerkojne Tenda per Ballkone 60%

Te Tjera 10%

Ne bejem sondazhe te herpashershme ne tregun Shqiptar per te ditur se kush jane kerkesat me te larta dhe per cfar jan me shume ata te interesuar.Nga sondazhi i diteve te fundit rezulton se interes me te madh per kete sezon veror kane Pergolat,te gjitha bizneset bare, restorante, veranda shtepie jane te interesuara per kete lloj tende.Shumica parapelqejne color te bardhe dhe me ndricme te vogla led ne pjesen e brendshme.Ne vend te dyte kemi tendat per ballkone,ne keto me shum te preferuara jane strukturat fikse tenda te thjeshta ballkoni, me colore te bardha jashte dhe me design nga pjesa e brendshme.Gjithashtu sondazhe te shumta behen dhe per cilesine sepse jo gjithmon cdokush kenaqet.Duke bere keto sondazhe nga njera ane percaktojm se ku gjendemi dhe nga ana tjeter mundohemi te permirsojme sherbimin qe ne ofrojme .

Intervista: Vellezrit Tushi (Owner)

Intervistuesi: Tushi me thoni si e keni filluar biznesin?

Tushi: Në vitet 90 me ardhjen e demokracisë në Shqipëri u larguam në emigracion (Greqi) për një jetë më të mirë. U vendosëm në Athinë ku pununam të tre në prodhim- montimin e tendave të diellit.

Intervistuesi: kur vendoset qe te ktheheshit?

Tushi: Gjithmon e kemi pasur synim te ktheheshim ne Shqiperi, mbasi kaluan disa vjet dhe u perfeksionuam ne zanat erdhi nje dite qe vendosem te ktheheshim!

Intervistuesi: Ku e hapet dyqanin tuaj te pare?

Tushi: Ne janar 1998 u hap në Vlorë dyqani i tendave të diellit si një biznes familjar. Në nëntor 1999 u hap dyqani në Tiranë tek Kryqëzimi I 21 dhjetorit, më vonë u hapen dhe dy dyqane të tjerë përkatësisht në Vlorë tek Transballkanikja dhe në Tiranë tek Unaza e Re..

Intervistuesi: Kush eshte misioni I biznesit tuaj?

Tushi: Tenda Tushi është një biznes në shërbim të komunitetit I cili merret me prodhimin ,montimin dhe shpërndarjen e të gjitha llojeve të tendave, që prej 1998 I përgjigjemi kërkesave të tregut me produkte të një cilësie të lartë dhe cmime konkuruese,ofrojmë gjithashtu garanci për cdo punë të kryer.

Intervistuesi: Kush jane firmat qe ju bashkepunoni?

Tushi: Firmat bashkëpunuese për dizenjot dhe aksesorët janë firmat më prestigjoze në Europë “ DIXON, AQUARTY, LANDA, LIMIT, DIOLEN, METAFORMA, etj….. “.

Intervista e Plote
Hershel Green

Vellezrit Tushi - Vlore

Organic Food

Tirane Kryqezimi i 21-Dhjetorit

Tirane "Unaza e Re prane Ures se Lanes"

Cel 0694707397

0682065786

Kontaktet Vlore

 • Kontaktet Vlore

  Vlore Rruga e re!

  Vlore Rrethrrotullimi i Transballkanikes me Lagjen Cole.

  cel: 068 20 65 783

  069 48 44 720

  069 61 23 583

 • 1
 • 2
 • 3

Linket sociale

 tushitenda (@) hotmail.com
  +355 04 22 70 833
 
  Tirane-Vlore,Albania

Na gjeni ne:

    

MyLiveChat